Пошук по сайту

Новини Вінниці

2013-10-07 08:10:37

Чи промовчить Зоя Бережна?

Земельні махінації, лобіювання інтересів бізнесу шляхом просування сумнівних проектів та нецільове використання бюджетних коштів – все це останнім часом входить до сфери діяльності херсонської мерії, яку тимчасово очолює Зоя Яківна Бережна. Восени 2012 року, після обрання діючого на той час мера міста народним депутатом, Зоя Яківна на абсолютно законних підставах розмістилася в кабінеті градоначальника.

Отримавши можливість впливати на рішення депутатів міськради та самостійно вирішувати серйозні питання, Бережна почала перетворювати місцевий орган влади на ТОВ «Херсонська міська рада» з надання послуг по землевідведенню, сприянню реалізації бізнес-проектів, які, м’яко кажучи, не зовсім сприятливі для фінансової стабільності та розвитку регіону.

Серед місцевих спеців теплопостачальної галузі ходять чутки, що навесні цього року Зоя Бережна намагалася протягнути через міськраду проект по залученню інвестицій від кіпрської кредитної компанії «Innerlex group» шляхом отримання права на укладення договору з примарною ТОВ «Енерджі Сістем Менеджмент Херсон», яке, за підрахунками тих же спеціалістів, могло завдати значної шкоди економіці регіону та й держави в цілому.
Місцеві подейкують, що іноді Зоя Яківна залучає до своїх крамольних діянь і чоловіка – Олега Козака, який, вбачаючи фінансові перспективи, здебільшого виконує найважливіші організаційно-комунікативні функції при реалізації сумнівних проектів.
Свого роду стоп-сигналом для херсонських латифундистів-Бережних 26 вересня стала фіксація факту отримання хабара за оформлення землевпорядної документації головним архітектором Херсона – Юрієм Трачем, який, як виявилося, трудиться на благо тимчасово виконуючої обов’язки міського голови Зої Бережної. Прямих доказів такого тандему мабуть не знайдуть, однак душок залишиться. Як поведе себе в подальшому Зоя Яківна і чи буде активно «відмазувати» свого підшефного, це й стане лакмусовим папірцем корупційного зв’язку.  Час покаже, а поки що Херсон в очікуванні «перетрушування верхів».

http://blog.censor.net.ua/posts.phtml?postID=10377

Ваххабитское подполье: от Москвы до самых до окраин

В столице задержан очередной проповедник «чистого ислама», вербовавший сторонников среди мигрантов. По версии полицейский, Махмудов занимался вербовкой прихожан в запрещенную организацию «Партия исламского возрождения» («Хизб ут-Тахрир»).

Прочитано 828 раз

Новини Киева

Топ новости

Copyright © 2009-2018 . http://taras-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru