Пошук по сайту

Новини Вінниці

2013-08-05 07:08:37

Вінниця – місто №1 для життя Гройсмана, ну канечно после Хайфы) !

Як ми й прогнозували, наш вінницький євро-мер скористався нагодою (він нею завжди користується) і нині гріється у променях слави дутого рейтингу «Фокусу», яким Вінницю визнано «кращим містом для життя». І байдуже, що вже навіть діти зрозуміли, що рейтинг – лише частина піар-акції Порошенка, який теж хоче бути мером, але Києва. Тепер Петро РОШЕНко має славну цяцянку в руках, якою буде заманювати киян голосувати тільки за нього. Бо ж, як він вважає, це на 99 відсотків ЙОГО заслуга, що Вінниця із колись 49-го місця стрибонула аж на 1-е!

Гройсман із Порошенком не дискутує і воліє взагалі його рідше згадувати. Бо ж тоді доведеться зізнатися, що він, Вова Гройсман – лише пішак у грі шоколадного магната. Тому мер «на слизьке» не йде, а намагається вирулити туди, де йому безпечніше. Наприклад, вміло тисне на патріотичну нотку. Мовляв, перше місце – це перемога вінничан, які люблять своє місто «і всі разом ми будемо і далі дбати про те, щоб воно ставало ще кращим». Згадує про адміністративну реформу, яка гряде: «Ми повинні йти вперед так, щоб ні у кого не виникало сумнівів, хто є регіональним лідером». І взагалі: всі, хто сумнівається у нашій першості – вороги, бо вони нав’язують усім вінничанам почуття «меншовартості». Ось так! А сам рейтинг і місце в ньому – для нього «несподівано» і «приємно». Ні з першим, ні з другим спорити не будемо. На рахунок «це наше спільне досягнення» теж промовчимо. Бо навіщо коментувати дурниці?

А ось реакція підприємців Вінниці справді цікава. Вони добре знають і справжню «ціну» відкриття своєї справи, і величину щомісячної «мзди», і вартість тротуарної плитки біля їхніх закладів та офісів. Дорого та плитка коштує, бо платити за неї треба із власної кишені й замінювати тоді, коли велить Гройсман. А велить частенько А у мера й на такі закиди вже готова відповідь: «Якщо та ж тротуарна плитка колись була постелена неякісно, бо використовувалися неякісні матеріали, то її потрібно замінювати і це нормально». А на закиди про непрості домовляння з «командою мера» при відкритті й веденні бізнесу у Гройсмана теж є «залізний» аргумент: «Видання «Форбс» навряд чи б поставило Вінницю на шосте місце по легкості ведення бізнесу, якби це було правдою».

Тим часом прості вінничани, яким так пощастило жити у найкращому для життя місті – лише скептично посміюються. Бо вони бачать ту картинку, яку воліє не помічати наш славний мер: старий спальний район міста – обідраний, похмурий і занедбаний. Часто-густо – зарослий бур’янами. Поряд зі старими, радянської доби будинками, стоять старезні приватні халупи, які руйнуються на очах. Погані дороги, які починаються одразу ж за межами центру. Особливо погані – на Старому місті. До речі, Старе місто й досі без каналізаційної мережі. Історичні будинки, які мають архітектурну вагу в самому центрі міста – теж руйнуються на очах. У деяких балкони ось-ось впадуть на голови перехожих. Сквер Космонавтів у жалюгідному стані. Кінотеатр «Родина» усе ще «милує око» плівкою на вікнах  Зате у розпалі гігантоманія з будівництвом фонтанів (це взагалі окрема й цікава тема)! Фонтани мають слугувати наочним підтвердженням спроможності нашого євро-мера перетворити Вінницю на місто фонтанів, газонів та квітників у вигляді черепах та лебедів. Це завдання не з важких, якщо в рукає є влада і дуже великі гроші. А ще – величезне бажання ті гроші «відмивати», спрямовуючи на «європеїзацію» сміттєбаків, кількаразове асфальтування одних і тих самих дір та «прозорі офіси», які влітають міській казні в таку копієчку, яка вже навіть не золота, а всуціль діамантова

А безробітні вінничани, почувши про перше місце, взагалі «випали в осад»: невже вони не помітили, що у Вінниці стався економічний бум?! У місті з’явилися нові промислові обєкти, почали працювати старі, істотно підвищився рівень зарплати?! Гройсман стверджує, що так і є! «Бачать» цей «бум» і творці рейтингу. А пересічні вінничани, мабуть, осліпли. Тим часом деякі вінничани, що з подивом почули про 2-ге місце Києва, відведеного йому «Фокусом», хочуть спитати свого мера: а ввести «картки вінничанина», як це зробив столичний Попов («картка киянина») «слабо»?

Нагадаємо, що картка дозволяє купувати ліки зі знижкою до 30%, а пільговикам – безкоштовно їздити в метро. У перспективі картка буде надавати знижки в магазинах і супермаркетах, дозволить платити за проїзд (пільговикам – їздити безкоштовно). На неї буде нараховуватися допомога від міської влади. Звісно, «слабо»! Бо картки – це персоніфікація та облік реально використаних пільг. Та от в останньому – «реальний обсяг використаних пільг» – наш мер зовсім не зацікавлений Не ризикнули «рейтингові» фокусники «надути» бали у категорії «вартість комунальних тарифів». Бо величина отих тарифів – один із головних показників життя містян. Вони вже стогнуть під вагою цих розпухаючих, як тісто на дріжджах, тарифів! А мер каже: «Якщо ми говоримо про вартість комунальних платежів, то тут навпаки – порівняно з великими містами – у нас одні з найнижчих тарифів». Не дивуйтеся, шановні. Ми з мером живемо в паралельній реальності. Він – у Вінниці, яка є «кращим містом для життя». А ми в якомусь іншому, Вінниця-2, мабуть.

Взято десь Там - нам дозволили не казати де)

Обговорення цієї теми на форумі Тарасова правда  http://taras-ua.com/forum/item/23374-kak-vinnitse-udalos-stat-samyim-luchshim-gorodom-stranyi

Додаткова інформація

  • Регіон: Україна
  • Галузь: Політика
Прочитано 2349 раз

Новини Киева

Топ новости

Copyright © 2009-2020 . http://taras-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru