Пошук по сайту

Новини Вінниці

2013-08-01 17:08:47

Клубнічка Петі Порошенко

Коханка Найєма під «особистим» прицілом Петра Порошенка Черговий псевдоопозиційний канал опинився на грані грандіозного скандалу. Цього разу бунт на «кораблі» виник не через незрозуміле право власності на ЗМІ, а, так би мовити, на амурному підґрунті. Так, «обличчя» ТРК «5 канал» Тетяна Даниленко, дізнавшись, що у її роботодавців відпала необхідність у її професійних послугах, вирішила вчинити «каральну» акцію стосовно головного винуватця можливого звільнення – власника каналу П.Порошенка. Як кажуть колеги, Т.Даниленко, спланувала помсту у типово «жіночому» стилі.

Зокрема, ображена журналістка заявила, що у разі її звільнення вона оприлюднить у ЗМІ та через журналістські організації інформацію про домагання з боку П.Порошенка разом з коментарями, що її звільнення стало наслідком ревнощів та національної нетерпимості з боку Порошенка до Мустафи Найєма (з яким Даниленко, начебто, перебуває у відносинах).
Також, не надто розраховуючи на першу частину «п’єси», Т.Даниленко має намір навести громадськості сотні прикладів втручання П.Порошенка у редакційну політику телеканалу, зокрема, щодо «зняття» з ефіру матеріалів про Президента та його оточення.
Не дивно, що увесь колектив «5 каналу» відчуває себе наче на діжці з порохом. Якщо згадати історію з «ТВі» (чи не дивно, що саме там у той час працював Найєм?), то масові звільнення журналістів теж почалися з одного – двох «ображених». Журналістська етика, звичайно, зобов’язує підтримати колегу у її «нерівній боротьбі», однак втрачати через чиїсь примхи роботу ніхто не бажає.
Подивимось, чи переможе здоровий глузд, чи власна шкіра знову виявиться дорожчою за інтереси всього колективу.

Обсуждение на форуме Тарасова правда http://taras-ua.com/forum/item/23376-klubnichka-peti-poroshenko

Прочитано 4063 раз

Новини Киева

Топ новости

Copyright © 2009-2020 . http://taras-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru