Пошук по сайту

Новини Вінниці

2013-07-31 08:07:16

20 хвилин – демократичність чи продажність або відкритий лист засновникам сайту «20 хвилин»

В зв’язку з видаленням даної статті на 20 хвилинах, яка набрала шаленого резонансу, за дві доби лише зареэстрованих понад 1000 відвідувачів та понад 50 коментарів, Таке враження, що продажні працівники 20 хвилин не витримали такої напруги і вирішили діяти по-старому – просто знищити матеріал. Ви показали дійсне обличчя перед всіма шанувальниками Вашого сайту, тільки питання яке? Наша порада: не бійтеся правди, вона завжди вища за самі великі гроші.

В зв’язку з видаленням даної статті, яка набрала шаленого резонансу, за дві доби лише зареэстрованих понад 1000 відвідувачів та понад 50 коментарів, Таке враження, що продажні працівники даного сайту не витримали такої напруги і вирішили діяти по-старому – просто знищити матеріал. Ви показали дійсне обличчя перед всіма шанувальниками Вашого сайту, тільки питання яке? Наша порада: не бійтеся правди, вона завжди вища за самі великі гроші.

 

Шановні засновники, власники, адміністратори, модератори незалежного сайту «20- хвилин». Звертається до Вас громадськість м. Немирова. Ми завжди поважали незалежний сайт «20 хвилин» за друк відвертих матеріалів, направлених на викорінення протизаконності, грубощів і хамства, бюрократизму і варварства, проти продажних чинуш та інших негативних явищ нашого суспільного життя. Ми завжди розміщали на Вашому сайті матеріали з найболючішими проблемами немирівщини, щоб люди знали що твориться в цьому благословенному місці нашої Української держави. Але останнім часом всі негативні явища зачепили і Вас. Ми розуміємо, що в цьому світі все купується і продається, але має бути якась межа, межа людському «розуму» і проступках. Невже дві-три особи, яким мабуть проплачуються ці дії, будуть нищити все, що створюється десятками, сотнями людей і розміщується на вашому сайті. Тоді опублікуйте тарифи на знищення матеріалів, можливо і ми займемось цим бізнесом. А де ж тоді головні принципи роботи засобів масової інформації: гласність, демократичність, справедливість, відкритість, доступність та інші? Можливо Ваші «кроти» готові продати не лише подібні матеріали, але й Україну в цілому? І кому? Це доходить до маразму. Заміст того, щоб допомагати людям у вирішенні наболівших проблем, в боротьбі за справедливість, щоб позбавити посад алкоголіків і пройдисвітів, хапуг і психічно або розумово недорозвинених людей, недоумкуватих, освічених і не дуже. До таких можна віднести і нашого голову райдержадміністрації Петра Михайленка, або як його називають в народі «Петя-дурник». За нашими підрахунками, останнім часом, на Вашому сайті розміщено понад 25 статей про подвиги нашого Петі. Ваші працівники умудрилися понад 1500 разів знищувати ці матеріали, хоча ми знову і знову їх відновлюємо, щоб народ знав своїх героїв. Ми не стверджуємо, що це робить керівництво сайту. Але це робить Ваш працівник, це нам вже відомо достеменно, за окрему плату від Михайленка. А де ж хвалебні демократичні принципи, де ж принципи журналістської етики, честі і гідності незалежного журналіста? Невже Ви не розумієте, що подібними діями, за гроші, Ви блокуєте або зовсім знищуєте надію на краще життя десятків тисяч людей славної Немирівщини, які не заслужили жити під гнітом тирана і бузувіра. Це людина, яка не має ні сорому, ні совісті яка вже дійшла до межі в своїх діях, зі своїми поплічниками і «собутильніками», яка інтенсивно шукає шляхи якнайшвидшої втечі з цього району, де зробив зла і підлості більше ніж добра, а якщо робив добро, то лише за гроші. От і зараз мотається через день по Києву, шукаючи тепле містечко. Але і там його добре знають, і навіть за гроші ніхто не хоче говорити за посаду «для Петі», або як говорить український гумор:

 

Дощ іде, дощ іде, зі стріхи капає

 

Ніхто мене не бере, тільки лапає.

 

Тому ми просимо Вас, негайно припинити ці продажні акції, адже рано чи пізно все це закінчиться. Ми стараємося розміщати наші матеріали на інших сайтах, але хочемо що і до Вашого видання у нас залишилась довіра і надія.

Ответ от  "20minut.ua "

Мы НИКОГДА НЕ УДАЛЯЕМ проверенные факты

Мы НИКОГДА НЕ УДАЛЯЕМ подписанные (не-анонимные) материалы.

Если Ваши статьи были анонимными или содержали не-проверенные факты, - модератор их удалил

ПС. Или Човгану припошляли и он удалил

Додаткова інформація

  • Регіон: Україна
  • Галузь: Політика
Прочитано 2337 раз

Новини Киева

Топ новости

Copyright © 2009-2018 . http://taras-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru