Пошук по сайту

Новини Вінниці

2013-08-10 14:08:12

Міліція затримала Полтавських сутенерів які постачали проституток до Москви

До Київського райвідділу міліції Полтави звернулись троє молодих мешканок міста, які повідомили, що весною 2012 року двоє чоловіків, вмовляли їх за матеріальну винагороду зайнятися проституцією в Москві (Російської Федерація). Як повідомили у прес-службі УМВС України у Полтавській області, обіцяної винагороди жінки не отримували. У них забрали документи та шантажем заставляли працювати. Коли ж дівчатам вдалося втекти з найманої квартири в Москві на Батьківщину, вони одразу ж звернулись до міліції.

Працівники відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами проти моральності Управління карного розшуку УМВС України в Полтавській області було встановили причетних осіб. Ними виявилися мешканці міста Полтава. Один з них вербував жінок, інший — зустрічав дівчат у Москві та відвозив на квартиру. Там вони мали надавати інтимні послуги за грошову винагороду клієнтам. Затримали ж полтавські міліціонери «торговців» на території іншої області. На той момент чоловіки почали переховуватись.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 303 КК України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). За скоєне злочинцям загрожує позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Наразі досудове розслідування закінчено, матеріали передані для розгляду до суду.

Нагадаємо, півтора роки тому у Полтаві затримали жінку, яка відправила до Москви 23-х річну кременчужанку для заняття проституцією.

Додаткова інформація

  • Регіон: Україна
  • Галузь: Політика
Прочитано 2350 раз

Новини Киева

Топ новости

Copyright © 2009-2020 . http://taras-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru