Пошук по сайту

Новини Вінниці

2013-08-09 08:08:16

Тіні забутих депутатів: підпільна Київрада готує своє ГКЧП

Усе далі та далі йде час після 2 червня, коли всі повноваження, всі світлі, темні, кар’єрні та фінансові надії депутатів Київської міської ради «черновецького скликання» перейшли у розряд архівних. Тобто нездійсненних, утрачених, нікому не потрібних, пише ПІК.

Основна маса знедолених (як виявила Київська міська рада профспілок) депутатів уже й по всіляких Кіпро-Мальдіво-Канарах пороз’їжджалася, повиставляла на атлантичне чи середземноморське сонечко філейні частини «тушок». Але Галина Герега мужньо та, можливо, навіть безкорисливо (хоча віриться у це з труднощами) продовжує свою тяжку і, чого доброго, навіть безнадійну боротьбу за… А за що, власне? А це, мабуть, уже й значення не має. Хоча у суворому нещодавньому «розпорядженні», підписаному секретарем Київради, навіть майже деталізуються напрями, над якими повинні зосередити відчайдушні розумові зусилля «депутатські тіні». Наприклад: «внести зміни до рішення Київради про програму соціально-економічного розвитку Києва на 2013 рік, розглянути питання про створення центрів надання адміністративних послуг у місті Києві, затвердити звернення до Верховної Ради України».

 

Життя після смерті

 

Які можна вносити «зміни до рішення»? Про що? Перенести Хрещатик на Печерські пагорби чи, може, на Оболонь? Щось трапилося надзвичайне? Може, треба терміново затвердити площу для будівництва нового високотехнологічного виробництва тисяч десь на 10 робочих місць? Навряд. Ніхто з багатих іноземців не стукає у Золоті ворота ногами, бо руки зайняті кошиками з інвестиційними внесками та квитками на літаки, бо тікають із Києва. А от пункт про «створення центрів адміністративних послуг» – раніше його не можна було внести до порядку денного ще не вмерлої сесії? (До речі, наприкінці сесії 2 червня навіть Гімн України відіграв!)

 

І що ж це за послуги, може, знову які-небудь електронні, як це стало модним останнім часом у Києві. Із приводу і без ЗМІ повідомляють про якісь інформаційно-комп’ютерні прибамбаси, які за задумом мають зробити життя киян, особливо похилого віку, просто-таки безхмарним і безтурботним. Складається враження, що всі наші дідусі з бабусями ходять містом, обплутані проводами, блютузами та навушниками… Треба ще розібратися з усією цією «електронікою» то в метро, то в наземному громадському транспорті. Називають мільйонні цифри витрат на всі ці, з дозволу сказати, «ґаджети», а чи є вони життєво необхідними сьогодні, коли, як кажуть учасники нещодавнього «профспілково-народного зібрання», «багато людей роблять заготівлі на зиму»? Тут треба якось людей банками-кришками забезпечити, а ця опозиція…

 

Звідки гроші?

 

Взагалі чутки про «страшенно гнівне профспілкове зібрання» трохи перебільшені. Якщо уважно прослухати і продивитися відеозапис цього відтепер уже легендарного заходу, то виникне питання: а де ж тут гнів і пристрасть, де ненависть «профспілково заточених народних мас» до опозиції? Де те благородне обурення, що надихає пані Герегу, яка у написанні своїх «доленосних» розпоряджень закликає спиратися саме на «вимогу всіх київських профспілок»? Виходили до трибуни люди, діставали папірці, читали «яскраві промови» про «катастрофічний стан» скрізь, за що не вхопися. Так, але от майстер тролейбусного депо № 3 із трибуни навіть сказав, що він… підтримує опозиційних депутатів Верховної Ради у їхньому прагненні провести у Києві вибори нового складу Київради та мера міста. Щодо «злиденності» транспортників, то саме він і зазначив, що «Київпастранс» виплатив зарплату лише за травень. Це ж хіба для того, аби платити зарплату вчасно, щомісяця треба голосувати київським депутатським корпусом?

 

Та й уся ота 20-відсоткова надбавка для медиків і освітян закладена у бюджет міста. Але, кажуть, аж САМ Олександр Попов «вибив» ще якісь там мільйони гривень «надбавки до надбавки», то це їх треба затвердити на Київраді. Дивно, але якщо вони – «вибиті», тобто роздобуті практично незаконним шляхом, то навіщо у такі «оборудки» вплутувати ще й наших кришталево чесних міських депутатів? Це Попов знайшов гроші по своїх знайомих начальниках-однопартійцях? То нехай йому буде вся слава! Правда, кажуть, Казначейство таке-сяке, не пропустить гроші через свої документи… Чекайте, а хто у нас там у Казначействі? Невже якась злодіяка опозиційна? Ні? Тоді все в ажурі!

 

На цьому зібранні виступив, до речі, навіть депутат від «такої-перетакої» опозиції Олександр Бригинець. Пояснив, що до чого. Його навіть спробували освистати. Але вийшло якось мляво і трохи перелякано. То й правильно: хтозна, як воно далі буде…

 

І навіть не хочеться зачіпати ще одну цікаву тему: «відсторонення від політики». Це така існує позиція, що дуже жваво останнім часом пропагується владою, на якій наголосив на цьому ж зібранні сам Олександр Попов у заключному слові: «Людям уже набридла політика…»

 

ГКЧП для Гереги

 

Ну якщо така, що існує у виконанні сьогоднішньої влади, – то, мабуть, уже й набридла, оскільки будь-яке рішення у будь-якій сфері людської діяльності чомусь перетворюється на знущання над цим самим народом, якому нібито «набридла політика». Люди заплуталися у павутинні слів, а їм настирливо вганяють у мізки думку, що от протести проти відновлення сесії Київради – це політика, а наміри Київради обкласти податками власників помешкань, що здаються в оренду, – то це вже не політика? Це ще й яка політика! Політика закручування гайок, політика одержавлення всього, що досі вважалося приватним. Далі – по Інтернету. По відгуках дописувачів, які коментують оце розпорядження Галини Гереги. Краще не читати на ніч…

 

І, до речі, чомусь ця дата – 19 серпня – застрягла у підсвідомості, десь ми вже таке словосполучення чули. Ага, ось! 19 серпня 1991 року трапилося з країною, що називалася СРСР, – ГКЧП! (Кому не зрозуміло, зазирніть у пошукові системи).

 

Про це вже не всі й пам’ятають. Можна нагадати, хто не бачив своїми очима: 1500 танків і БТРів на вулицях Москви, зайняті всі основні площі столиці та магістралі, взяті «під охорону» головні державні установи. Навіть ресторан «Вільнюс» про всяк випадок чомусь охороняли теж… Згадали? І чим усе закінчилося – згадали? Так отож.

 

То, може, пані Герега сподівається на якийсь повтор цього сценарію? Оскільки вона володіє великим бізнесом будматеріалів, їй ніхто не завадить спорудити навколо будинку Київради теж щось таке гарненьке – із бетонних плит, кованих парканів (в «Епіцентрі» все є!). Це все буде дуже елегантно виглядати на фоні танкової броні та сяючих шоломів «Беркуту» рядів у 10.

 

Та ні, це вже, мабуть, занадто…

 

 

Додаткова інформація

  • Регіон: Україна
  • Галузь: Політика
Прочитано 1819 раз

Новини Киева

Топ новости

Copyright © 2009-2020 . http://taras-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru