Пошук по сайту

Новини Вінниці

2013-08-06 08:08:38

Звідки бере гроші на рекламу Катеринчук?

Готую колективний інформаційний запит до Катеринчука щодо кількості його реклами та та її вартості. Вже погодилися під документом підписатися більше 10-ти журналістів із центральних ЗМІ. Кидаю текст. Хто хоче долучитися - пишіть. Запит на інформацію Шановний Микола Дмитровичу! Останнім часом має місце «засилля» зовнішньої реклами із прізвищем «Катеринчук», яка може мати відношення до Вас, як народного депутата України.

Ми спостерігаємо розміщення зовнішньої реклами на територіях, будинках і спорудах без згоди їх власників, без врахування архітектурних, функціонально-планувальних, історико-культурних чинників, типології елементів місцевого середовища та без додержанням правил благоустрою територій населених пунктів, що є порушенням пункту 4 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067.

Реклама із прізвищем «Катеринчук» за своїм змістом може бути віднесена до недобросовісної реклами, тобто такої, яка вводить або може ввести в оману споживачів реклами, завдати шкоди суспільству внаслідок неточності, недостовірності, двозначності, перебільшення, замовчування, порушення вимог щодо місця і способу розповсюдження. 

У зв’язку із наведеним вище, керуючись положеннями статей 2, 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо Вас надати інформацію щодо кількості об’єктів зовнішньої реклами, на яких поширена рекламна інформація із прізвищем «Катеринчук».

Крім того, просимо надати інформацію щодо суб’єктів укладання договорів на розміщення реклами із прізвищем «Катеринчук» (рекламодавців) та вартість угод на розміщення реклами. 

Просимо надати відповідь на запит про інформацію у терміни, визначені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Додаткова інформація

  • Регіон: Україна
  • Галузь: Політика
Прочитано 1679 раз

Новини Киева

Топ новости

Copyright © 2009-2018 . http://taras-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru