Пошук по сайту

Новини Вінниці

2013-08-03 08:08:42

«Регіонали» скликають сесію Київради, щоб створити організацію для кришування кіосків

Наступного тижня Партія регіонів запланувала знову провести нелегітимне засідання Київської міської ради. Секретар Київради Галина Герега під тиском владної верхівки найімовірніше скличе сесію на 6 серпня. Цього разу "регіонали" хочуть "проштовхнути" рішення про створення комунального підприємства, через яке влада збиратиме зі столичних підприємців гроші за "опікунство" над їхніми кіосками. Про це 30 липня 2013 року під час спілкування з представниками ЗМІ повідомив народний депутат України від ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко.

"Регіоналам" треба легітимізувати Київраду, яка втратила свої повноваження. Одна з основних причин – небажання проводити вибори в столиці. Партія регіонів хоче й надалі продовжувати узурпацію влади в Україні та в столиці зокрема. Є інформація про те, що на секретаря Київради Герегу здійснюють тиск, аби вона 6 серпня скликала сесію", – наголосив свободівець.

 

За словами Ігоря Мірошниченка, сесія є особливо важливою для деяких "регіоналів", зокрема для Попова й Гереги. Адже на цій сесії заплановано створити таке собі комунальне підприємство, яке буде "опікуватися" усіма малими архітектурними формами – кіосками. "Є підприємці, які сьогодні сплатили по дві тисячі доларів за те, щоби їхні кіоски не чіпали, а таке собі комунальне підприємство буде їх "кришувати". За нашою інформацією, з підприємців уже зібрали близько чотирьох мільйонів доларів", – стверджує народний депутат.

 

Свободівець наголошує: "Якщо сесія не відбудеться, то гроші, вочевидь, доведеться повертати. Цього дуже не хочеться багатьом депутатам Київради, які вже втратили свої повноваження. Тому вони робитимуть усе для того, аби сесія все ж відбулася".

 

Ігор Мірошниченко запевнив, що в разі, якщо буде скликано сесію, свободівці протистоятимуть її проведенню. Будь-які зібрання Київради є незаконними, оскільки вона втратила свою чинність ще 2 червня.

 

"Я закликаю всіх киян не бути байдужими до того, що відбувається в нашому місці. Опозиція, зокрема "Свобода", обов'язково буде присутньою на акції проти нелегітимної сесії столичної міськради", – підсумував парламентар.

Додаткова інформація

  • Регіон: Україна
  • Галузь: Політика
Прочитано 1443 раз

Новини Киева

Топ новости

Copyright © 2009-2018 . http://taras-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru